Oferta

Hammam

Hammam Turecki 90 minut

Cena: 250 zł

REZERWUJ

Opis

Tradycyjny ceremoniał turecki dogłębnego oczyszczenia ciała, zawierający egzotyczne składniki, które krok po kroku dodają skórze blasku i odświeżają umysł. Rytuał ma za celu delikatne złuszczenie i oczyszczenie górnych warstw naskórka. Wskazany jest szczególnie dla skóry problematycznej, zanieczyszczonej i pozbawionej energii. A także dla osób pragnących relaksu w niezwykłej i orientalnej atmosferze.

Zabieg składa się z kilku etapów. Poczynając od rozgrzania ciała w łaźni Hammam, oczyszczenia ciała peelingiem mechanicznym lub enzymatycznym. Poprzez zastosowanie 3 rodzajów glinek, by zmiękczyć naskórek i przygotować go do przyjęcia odżywczych składników zawartych w kosmetykach. Dodatkowo, rozprowadzenie piany oraz masaż olejkiem arganowym, pozwolą na wejście w błogi stan relaksu i ukojenie zmysłów w klimacie tureckiego orientu.

  Dodatkowe zalecenia: Prosimy o wcześniejsze 15 minutowe przybycie, gdyż pozwoli to Państwu w komforcie i spokoju przygotować się do masażu. Wskazane jest unikanie jedzenia dużych posiłków co najmniej na godzinę  przed masażem/zabiegiem.