Oferta

Claymassagesiberianbeauty

Siberian Beauty 75 minut

Cena: 250 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg głęboko leczniczy. Zawarte w nim cztery niezwykłe produkty, sól jeziorowa, mineralne błoto iłowo-siarczkowe oraz dwa rodzaje glinek, żółta i niebieska pozyskanych z jeziora Ostrownoje, wnikają głęboko w ciało aż do tkanek i organów wewnętrznych, wzmacniając je i poprawiając ich funkcjonowanie. Ze względu na wysoką zawartość antyoxydantów, minerałów a także witamin i przeciwciał, zabieg ten idealnie nadaje się dla skóry problematycznej jak i potrzebującej rewitalizacji. Dzięki działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, poprawia kondycję całego organizmu.

Zabieg składa się z kilku etapów. Poczynając od rozgrzania ciała w łaźni Hammam, oczyszczenia ciała poprzez zastosowanie 3 rodzajów glinek. Po zmiękczeniu naskórka i przygotowaniu go do przyjęcia składników odżywczych, zabieg zakończony zostaje energicznym  masażem  miodowym, wprowadzając organizm w stan równowagi i pozwalając na powrót sił witalnych.

Dodatkowe zalecenia: Prosimy o wcześniejsze 15 minutowe przybycie, gdyż pozwoli to Państwu w komforcie i spokoju przygotować się do masażu. Wskazane jest unikanie jedzenia dużych posiłków co najmniej na godzinę  przed masażem/zabiegiem.